fbpx

Pełna renowacja lakieru

Usługa polegająca na renowacji lakieru i usunięciu jego defektów. Zabieg przeznaczony dla samochodów wymagających troski o lakier, posiadających wżery, zarysowania czy zmatowienia.
Proces ten pozwala na odzyskanie głębi koloru oraz efektywnego blasku.
W skład usługi wchodzi:
- wieloetapowy proces mycia pozwalający oczyścić powłokę z wszelkich zanieczyszczeń,
- glinkowanie, czyli usunięcie z powierzchni lakieru osadów w postaci smoły, asfaltu itp.,
- oględziny powłoki przy użyciu lamp inspekcyjnych oraz miernika grubości lakieru, co pozwala na ocenę możliwości wykonania oraz spełnienia oczekiwanych efektów,
- mechaniczna korekta lakieru przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz past polerskich.

Pełny detailing wnętrza

Wieloetapowy proces czyszczenia, który pozwala uzyskać efekt idealnego wnętrza pojazdu. W trakcie procesu wszystkie elementy z tkanin, gumy, tworzyw, plastiku i skóry są bardzo dokładnie czyszczone oraz zabezpieczane. Zapewniamy wykorzystanie najwyższej jakości sprzętu oraz środków czyszczących i impregnujących. Detalling wnętrza składa się z kilku etapów:
- samochód zostaje dokładnie odkurzony a wszystkie jego tekstylne elementy wyprane,
- czyszczone są wszystkie elementy plastikowe, gumowe oraz skórzane,
- wnętrze zostaje osuszone,
- następuje impregnowanie wyczyszczonych powierzchni,
- wnętrze pojazdu jest dodatkowo ozonowane w celu usunięcia wszelkich nieprzyjemnych zapachów.

Pielęgnacja tapicerek skórzanych

Kompleksowe czyszczenie tapicerek skórzanych, które przywraca pierwotny wygląd samochodu. Regularna pielęgnacja tapicerki skórzanej pozwala przedłużyć jej żywotność, zachowując przy tym jej naturalny stan. Po profesjonalnym procesie czyszczenia tapicerki skórzanej, aplikujemy produkty przeznaczone do konserwacji skór, które nie tylko spowalniają brudzenie ale również chronią przed promieniowaniem UV czy też odbarwianiem.

Regeneracja reflektorów

Renowacja kloszy i lamp nie tylko wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy, ale również zabezpiecza przed szybkim zużyciem, odbarwieniami i osadzaniem się chemii na powierzchni. Zmatowione i brudne reflektory utrudniają jazdę samochodem. Obniżają także jego wartość i walory estetyczne. Gorsza widoczność na drodze może zagrażać zarówno Tobie jak i Twoim najbliższym oraz innym uczestnikom ruchu. Warto zainwestować w profesjonalną renowację, która nie jest kosztownym, ale za to efektywnym i efektownym zabiegiem, który znacznie poprawi komfort użytkowania samochodu.

Ochrona Lakieru

Oferujemy zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi oraz woskami ochronnymi. Stosowane przez nas produkty pozwalają zachować wysoką hydrofobowość oraz głębię koloru, nawet przez kilka lat. Bardzo ważnym atutem powłok ceramicznych oraz wosków jest ochrona lakieru przed zarysowaniami, ciężkimi warunkami czy agresywną chemią, która stosowana jest najczęściej w okresie zimy i może spowodować ogromne szkody. Ich unikalna struktura odpycha wodę i brud co zapobiega brudzeniu się powierzchni lakieru i ułatwia jej czyszczenie. Decydując się na ochronę lakieru w swoim samochodzie możesz mieć pewność, że ułatwi to jego pielęgnację i w znacznym stopniu zniweluje problem uszkodzeń, które powstają niezależnie od użytkownika pojazdu. Jest to zatem krok ku przedłużeniu jak najlepszego stanu Twojego samochodu. Warto pomyśleć nad tym szczególnie jeżeli samochód przeszedł właśnie korektę lakieru lub jest to pojazd całkowicie nowy o który również chcesz odpowiednio zadbać.

Zadzwoń do nas: +48 797 521 334 lub napisz maila: